Informacja dla osób niepełnosprawnych 

 
 

Informacja Burmistrza Miasta

Uprzejmie informuję, że budynek Urzędu Miejskiego Rynek 4 jest obiektem zabytkowym i posiada bariery architektoniczne utrudniające poruszanie się po nim osobom niepełnosprawnym. Dlatego też, przyjęto zasadę bezpośredniego kontaktu pracownika Urzędu z osobą niepełnosprawną w budynku Urzędu przy ul. Sienkiewicza 2 . Obsługa osób niepełnosprawnych odbywa się w punkcie informacyjnym na parterze budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza 2. Wszystkie sprawy osoby niepełnosprawne mają możliwość załatwienie w w/w miejscu, również te które realizowane są przez komórki organizacyjne Urzędu w budynku Urzędu Rynek 4.

 

Pracownik punktu informacyjnego obsługuje osobę niepełnosprawną poza kolejnością.

Przed budynkiem Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza 2, blisko wejścia głównego oraz z tyłu budynku znajdują się miejsca parkingowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Na terenie budynku znajdują się toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Budynek Urzędu Miejskiego posiada windę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Winda znajduje się z tyłu budynku Urzędu i umożliwia dotarcie do punktu informacyjnego na parterze, komórek organizacyjnych Urzędu w budynku przy ul. Sienkiewicza 2 za wyjątkiem Wydziału Ochrony Środowiska.

W przypadku trudności w wejściu do budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Rynek 4, ul. Sienkiewicza 2 proszę o kontakt telefoniczny z pracownikiem Urzędu pod numerem telefonu / 32/ 39 – 33 – 875.

 

 

Liczba odwiedzin : 1612
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miejski w Tarnowskich Górach
Osoba wprowadzająca informację : Grzegorz Żmijewski
Osoba odpowiedzialna za informację : Grzegorz Żmijewski
Czas wytworzenia: 2016-12-13 11:29:39
Czas publikacji: 2016-12-13 11:37:04
Data przeniesienia do archiwum: Brak